Producent sprzętu sportowego 3KOSZE zajmuje się sprzedażą, dystrybucją oraz wynajmem zestawów do gry w 3kosze. Jesteśmy w stanie, w zależności od potrzeb, zaoferować dopasowany do potrzeb klienta produkt w wersji przenośnej lub stałej – zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny lub zaprojektować konstrukcję wg Państwa sugestii. Gra w 3 kosze to innowacyjna oraz rewolucyjna gra dostępna dla każdego.

Przeznaczona jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i placówek dydaktyczno-wychowawczych, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Doskonałym pomysłem jest również wzbogacenie różnego rodzaju eventów (wydarzenia sportowe, imprezy masowe, lokalne uroczystości społeczno-kulturalne) w produkty 3KOSZE.

Oferta kierowana do naszych klientów, zawsze uwzględnia indywidualne zapotrzebowanie. Chcąc zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo, obsługę oraz dobór odpowiednich produktów zachęcamy do składania zapytań drogą telefoniczną bądź mailową. Pozwoli nam to na najbardziej trafne przygotowanie oferty, która spełni Państwa oczekiwania odnośnie jakości, rozwiązań oraz cen.

Jesteśmy jedynym w Polsce i Europie zachodniej producentem sprzętu sportowego najwyższej jakości z całkowicie polskim kapitałem, a nasze produkty są w 100% wykonane w naszym kraju.

 

Wyłącznym dystrybutorem jest

Champ’s PHU
83-209 Godziszewo ul. Osiedlowa 24

512393902 Aneta

660487261 Tomasz